.

Srpen 2012

Jak bylo ve Švédsku

29. srpna 2012 v 13:42 | Karryanna |  Karrynka
(Převzato z mého blogu. Mimochodem, nemám, ale skutečně nemám ráda místní věc na vkládání článků.)

Ty jo, ono se nějak brzo stmívá. A chleba nechutná sladce!

Vrátila jsem se, plná dojmů a nadšení. Ovšem kdybych ty dojmy brzy nesepsala, asi by upadly v zapomnění. A tak jeden článek výrazně delší, než by se slušelo a patřilo :)


Stíny Hvozdu

7. srpna 2012 v 17:55 | Epifairos |  Bitvy a LARPy
Zdravím! Tak můj LARP z prostředí mé "Ságy" už má konečně hotové stránky, takže pokud budete mít chuť a čas 18. - 19. srpna (ideálně už 17.), můžete samozřejmě přijet - co víc, budu rád když přijedete Mrkající.

We take care off your stuff - část 2

2. srpna 2012 v 9:06 | Valkorn |  Ondřej Patrovský
"Drahá společnosti Peter and Andrew: Vyčistíme vaše skvrny.
Dozvěděla jsem se o vašich službách díky doporučení své známé. Nyní k věci.
Před rokem jsem si půjčila od svého moc dobrého kamaráda velké peníze, kvůli zaplacení účtů. Během roku jsem se svou rodinou nebyla schopná dát tyto peníze dohromady. Ale ukázalo se, že kamarád ty své peníze má půjčené od jednoho zastaváře, který má pod sebou bandu vymahačů. Příjmy má hlavně z toho že podvádí na pojistných smlouvách a také organizovaném zločinu a výpalném z obchodů. Je to vlastně takový místní gang. Před týdnem k nám domů vtrhla právě ta banda, žádající peníze. Bohužel jsme všechny peníze utratili, což vedlo k vyvraždění mé rodiny. Já naštěstí unikla s dítětem. Jako odměná vám poslouží lichvářova hotovost co má u sebe. Je to přes 200 000. Snad se vám to vyplatí. Lichváře bohužel neznáme ale máme jeho fotku kterou přikládám. Můžete také zkusit našeho "kamaráda" Donneyho Blacka který žije na čtvrté Avenue U Cicera.
Po dobrém to neřekne. Zkoušela jsem to. Hodně štěstí a děkuji za spolupráci."