.

Patch Notes 3.9

23. dubna 2012 v 18:26 | Patrik.R
Tak tím to článkem bych chtěl potěšít milovníky hry 4story! Do budoucna by nám přišel nový Patch Notes 3.9
Co bude nového?
1. Nová mapa: Nebeská zahrada
2. Válka v Nebeské zahradě
3. Systém drahokamů
4. Labyrint pekelného plamene (instance)
5. Mardukovo hnízdo (instance)
6. Rychlá lišta

Nebeská zahrada
Nebeská zahrada je nová oblast přístupná přes portály v palácích obou království (Derion: Královský palác v Bruně, Valorián: Palác velkokrále Nebana Mahy). Je to bojová oblast a hráči nepřátelského území mohou být tedy kdykoli napadeni. Pokud zrovna neprobíhá Válka v Nebeské zahradě, všechny brány na mapě jsou otevřené. Najdete zde také portál ke vstupu do dvou nových instancí "Labyrint pekelného plamene" a "Mardukovo hnízdo".
Válka v Nebeské zahradě
Tato funkce byla přidána pro všechny PvP nadšence. Je to největší PvP záležitost ve 4Story s neomezeným počtem zúčastněných hráčů. Cílem každého království je porazit velitele nepřátelského království. Válka v Nebeské zahradě se bude konat každou sobotu 30 minut po konci dobývání pevností. Chvíli předtím, než "Válka v Nebeské zahradě" začne, budou všichni hráči, kteří jsou v tu dobu na mapě "Nebeská zahrada" teleportováni do svého hlavního města. Se začátkem války se brány na mapě zavřou. Jakmile válka skončí, nastane krátké období míru (5 minut) v rámci hranic mapy (to je stejné jako mír po konci dobývání pevností). Tento mír je prodloužen, pokud je válka u konce dříve než uběhne 40 minut.
Systém drahokamů
Iberijští kováři vynalezli nový způsob, jak učinit zbraně a zbroj ještě silnějšími než dřív. Kouzelné drahokamy, které se dají získat z nestvůr nebo z placeného obchodu mohou být aplikovány na vaši vzácnou zbroj a zbraně. Tyto Drahokamy zvýší úroveň ... o 1. Neexistuje ovšem cesta, jak na vaše předměty aplikovat víc než 5 těchto kouzelných drahokamů. Berte prosím na vědomí, že šance úspěchu při aplikaci drahokamů na vaše předměty klesá s každým drahokamem, který byl úspěšně aplikován. Jelikož mluvíme o řemeslné činnosti, všechny drahokamy se zničí, pokud není kovář úspěšný při přidávání nového drahokamu.
Labyrint pekelného plamene
Do Labyrintu pekelného plamene, sídla mocného ohnivého lorda Molocha, lze vstoupit pomocí portálu v Nebeské zahradě. Moloch a jeho následovníci vyčkávají na skupiny hráčů s nejvyšším levelem. Nedoporučuje se toulat se po těchto jeskyních o samotě. Všechny nestvůry v Labyrintu pekelného plamene mají vysokou odolnost proti plošným a omračujícím schopnostem (kromě schopností Bojovníků a Stínových běžců). Každá skupina hrdinů by se tedy měla připravit na těžký boj. Předměty, které mohou být získány v Labyrintu pekelného plamene, nemohou být použity pro zušlechťování a lze je opravit pouze s pomocí Nářadí na cesty.
Mardukovo hnízdo
Ve svém doupěti Marduk, tolik obávaný drak, vyčkává se svými bojovníky na lehkovážné hrdiny, aby je naučil lekci. Hráči s nejvyšším levelem, kteří již porazili Molocha v Labyrintu pekelného plamene, zde najdou další a obtížnější výzvu. Mardukovo hnízdo byste neměli navštěvovat sami, jelikož nestvůry opět mají vysokou odolnost proti plošným a omračujícím schopnostem (kromě schopností Bojovníků a Stínových běžců) . Do Mardukova hnízda můžete vstoupit přes portál v Nebeské zahradě. Předměty, které lze získat v Mardukově hnízdě, není možné použít pro zušlechťování a mohou být opraveny pouze s pomocí Nářadí na cesty.
Rychlá lišta
Pokud se stane, že nebudete vědět, kde najít dalšího kováře nebo prodejce, můžete použít novou Rychlou lištu a vaše postava se vydá na cestu přímo k dalšímu NPC podle vašeho výběru.
Na této stránce najdete více informací o novém Patchi Notes 3.9 http://dl.dropbox.com/u/70337262/Patch%20Notes%2039_CZ.pdf
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mitchiko Mitchiko | 24. dubna 2012 v 7:22 | Reagovat

Tak pomalu přemýšlím, že bych na to 4S zase jednou nakoukla... :-) :D

2 Epifairos Epifairos | 24. dubna 2012 v 20:17 | Reagovat

Hmm...když jsem začal číst, taky jsem si řek...ale když si to všechno zesumíruješ, tak já v tom vidim spíš další obchodní tah Gameforge na rozšíření zisků. Nový dungovky? Oprava věcma z itemshopu...jinak - pro nás normální smrtelníky po rozflákání vyhodit. Kdo si může dovolit vyplusovaný věci, dungovky nepotřebuje, ledaže by byly jo spešl, takže zas něco na vytahání prachů z ostatních hráčů či další příjem pro platící hráče kteří je budou nejspíš s úspěchem prodávat chudákům. A drahokamy? "Máš už všecko vyplusovaný na max? No to je blbý - nemáme z tebe prachy. Chceš bejt eště větší borec? Tak naval prachy a dostaneš eště víc" - jinými slovy, vsadim se, že i u drahokamů neopomenou zavést ekvivalenty zvyšující pravděpodobnost vylepšení či zachování v případě selhání jako u všech takovýchto věcí...

3 Valkorn Valkorn | 24. dubna 2012 v 23:12 | Reagovat

[2]: Viva la revolucion viva la Brez0s :D navždy budeme vzpomínat na jeho udatnost

4 Sons Sons | 25. dubna 2012 v 16:33 | Reagovat

Moje myšlenky při čtení:
"Jé, novej patch, konečně!!!" *nadšení* ^^
"Tak co tu máme novýho?" *ještě větší nadšení* ^^
"Hmm... tolik peněz nemám... takovej lvl nemám... dala bych si mlíko..." *zklamání* :D
Pokud prostě nemám 90lvl nebo hodně prachů (nejlíp obojí), tak to pro mě v podstatě žádná změna nebude... :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama