.

Červen 2010

Už pár dní zpět

29. června 2010 v 9:17 | Zuzka Richterová |  Aktuálky
po nějaké době zase nový článečekXD

Anglie

20. června 2010 v 11:32 | Zuzka Richterová |  Aktuálky
Hojky, týden se tu neobjevím- se školou dnes odjíždíme do Anglie:) Mějte se tu hezky, nakopejte hackery do... Ehm... A starejte se o blog  i o alter ego naší osady:) 

Děkujeme, děkujeme, děkujeme!

14. června 2010 v 16:07 | Zuzka Richterová |  Děkujeme!
Já, Soňa, Fáňa a prostě všichni děkujeme Filipovi z Nového Boru, který nám "opravil" blog! Chystaný přesun se tudíž konat nebude, i když tu bude ještě spousta práce. Ještě jednou: Děkuji Ti :) .

Idioti na blogu

13. června 2010 v 17:56 | Zuzka Richterová |  Blog
Ahoj všichni. Jak už jste si asi všimli, někdo nám vlezl na blog, úplně vymazal galerii a obrázky v ní a smazal rubriky. Je tu menší problém se změnou hesla, ale snad to dobře dopadne. Podezřelého už máme, teď mu jen dokázat vinu. Blogmasteři nezoufejte, všechno (snad) dobře dopadne. Maximálně založíme něco jako "osadahakie2" :)

KICK - KONEC

12. června 2010 v 10:09 | PATRIK (MENTAL CO NEUMI CHODIT)
SEM VAS VAROVAL !!!

Wada - SlipKnoT

10. června 2010 v 6:28 | Wada |  Hudba
Takže, já jsem tu nový. Soňa mi ve škole řekla, že bych měl psát články o kapelách( nejlépe Metalových :)) ). Takže začnu mojí nejoblíbenější.


Život na hraně 6.díl

8. června 2010 v 18:28 | Terka Kameníková |  Život na hraně
Takže, po dlouhé době přidávám pokračování. Pro zapomětlivce krátké shrnutí předchozího děje: Sasuke a Itachi se usmířili díky Tachike, která je také jejich vzdálenou příbuznou. Naruto se známou partou svých vrstevníků (přibližně) a Kakashim se vydali zničit Akatsuki. Cestou narazili na Tachike, která také dodala informaci o úkrytu Akatsuki. U ní se potkali se Sasukem a Itachim, usmířili se a rozhodli se společně zničit jak Akatsuki, tak Orochimara. Opustili jsme je u společného jídla.


Edgar Allan Poe - Předčasný pohřeb

7. června 2010 v 8:20 | Soňa |  Recenze
Máme tu další recenzi, tentokrát na knížku Předčasný pohřeb od brilantního spisovatele Edgara Allana Poa.
 Na začátek musím poznamenat, že Poe měl dost osobitý styl psaní, jeho povídky jsou jedinečné. Kniha jich obsahuje devatenáct, z nichž moje nejoblíbenější jsou například Černý kocour nebo Zrádné srdce... Tyto povídky jsou psány v první osobě, tím pádem vás více vtáhnou do děje. Proto se knížka čte celkem dobře, i když pro nějaké "méně zkušené" čtenáře by to mohl být oříšek. Dovolila bych si tvrdit, že knížka je spíš pro starší čtenáře, protože ty mladší by ji 1) nepochopili a 2) nudila by je.  

K ukázce: V této povídce šlo o sluhu, který zavraždil svého starého pána - rozsekal ho na kousíčky a schoval je pod podlahu, aby nikdo na nic nepřišel. Důvod měl jeden jediný - nesnášel tlukot starcova srdce. (Můj názor zní, že byl napůl šílenej, uvidíte dál ;)) Po třech dnech se u něj ukázala policie, že prý sousedé té noci slyšeli výkřik a to vyvolalo podezření, že se stalo něco nekalého. Sluha je provedl po domě, všechny kouty s nimi vysmejčil, ale kde nic, tu nic. Později je zavedl do pokoje, ve kterém byl zavražděn starý pán a sám si postavil křeslo přesně na místo, pod nímž ležela oběť. Pokračování v ukázce...

Ukázka z povídky Zrádné srdce:
Komisaři byli spokojeni. Mé vystupování je přesvědčilo. Počínal jsem si naprosto nenuceně. Seděli - já jsem bodře odpovídal na jejich dotazy, mluvilo se o běžných věcech. Ale netrvalo dlouho a začal jsem pociťovat, že blednu, a přál jsem si, aby odešli. Rozbolela mne hlava a měl jsem dojem, že mi zvoní v uších; ale oni pořád seděli a pořád povídali. Zvonění se začalo ozývat určitěji, znělo vytrvale a stále určitěji. Rozpovídal jsem se ještě nenuceněji, abych se toho pocitu zbavil, avšak zvonění neustávalo a bylo stále zřetelnější a zřetelnější - až jsem konečně poznal, že ten zvuk mi nezní v uších.
 V tu chvíli jsem nepochybně silně zbledl; hovořil jsem však ještě plynuleji a zvýšil jsem hlas. Ten zvuk však sílil - co jsem si mohl počít? Byl to hluboký, dutý, pospíchavý zvuk - tolik podobný zvuku hodinek zabalených do bavlnky. Dech se ve mně zatajil - ale vidím, komisaři nic neslyší. Hovořil jsem rychleji, důrazněji, avšak tlukot ustavičně sílil. Vstal jsem a začal se hádat o hlouposti, zvyšoval jsem hlas, až mi přeskakoval, rozhazoval jsem divoce rukama - avšak tlukot ustavičně sílil. Proč už jen nejsou pryč?
Pobíhal jsem po místnosti, dupal, jako by mne poznámky těch lidí vydražďovaly k hněvu - avšak tlukot ustavičně sílil. Můj Bože, co jsem měl dělat? Zuřil jsem, běsnil, proklínal! Popadl jsem židli, na které jsem seděl, rachotil s ní o podlahu, ale tlukot pžehlušoval i to - a nepřetržitě sílil, stoupal výš a výš! A ti muži se stále bezstarostně baví a usmívají. Je to možné, že to neslyší? Všemohoucí Bože - ne, ne oni to slyší! Mají podezření! Oni to vědí! A posmívají se mé hrůze! To jsem si tedy pomyslil a stále si to myslím. Ale vše bylo lepší než tato muka! Vše bylo snesitelnější než tento výsměch! Již jsem nemohl snášet ty jejich pokrytecké úsměvy! Cítil jsem, že musím vykřiknout anebo zemřu! A teď - poslouchejte - zas ten zvuk stoupá! Výš a výš a výš a výš!
"Lotři!" zaječel jsem. "Konec přetvářky! Doznávám se - udělal jsem to já! Vytrhejte prkna - zde, zde! To jeho hnusné srdce tak tluče!"

Toť vše... :)

Pár pěkných momentek

7. června 2010 v 7:00 | Zuzka Richterová
No... Další screeny- moje alter postava- Tami Naf Gar (sestra nočních válečníků), stíňačka na levelu 8. Ty vyšší postava by mohla být teoreticky její mamkaXD.

Screeny

6. června 2010 v 10:11 | Zuzka Richterová
Hojky, prohlížela jsem si rubriku "4Story" a zjistila jsem, že tam nemám skoro žádné screeny... Je mi moc líto, že se ztratil screen ze svatby (já a Asegon96), ale... No, před pár dny jsem nafotila nové screeny, jak teď Mitchiko vypadá a dám je sem.

NEPŘEHLÉDNUTELNÉ!!!! :)

4. června 2010 v 21:31 | Soňa |  My
Je mi ctí přivítat mezi nás nového blogmastera!! Wada, vítej mezi námi... :)

Pokec

3. června 2010 v 13:59 | Soňa
Tak mě napadlo, že udělám článek kvůli důležitým vzkazům nebo prostě jen pokecu. Představovala bych si, že to bude fungovat následovně: vždycky když někdo z "trvalých členů" přijde na blog, koukne se na tenhe článek, jestli tam není něco nového atd. atd. ;) Jestli souhlasíte, tak do komentů napište "souhlas", ať vim, o koho se jedná, jo? :)
Děkuji předem... xD

Rada pro Sońu

2. června 2010 v 19:21 | PatrikXD |  Jen tak, aneb všechno možné:)
milá Sońo, ten článek je pro tebe dej celý článek. 

Volavka- Část II. Za Mlhou- díl 1. Loučení

1. června 2010 v 8:10 | Zuzka Richterová |  Volavka
Tak, druhá část:)