.

Září 2009

Patrikovi narozeniny

27. září 2009 v 10:30 | Zuzka Richterová |  Oslavy a svátky :)
Tak za se jednou přibývá článeček do rubriky: Oslavy.
Patrik Remsa, jeden z blogmasterů na tomhle blogu měl včera narozeniny. Kolik že mu to vlastně je?
17.
Takže: Všechno nejlepší k narozeninám Patriku:).

Umírám nudou, aneb, opět omluvný článek...

18. září 2009 v 7:09 | Zuzka Richterová |  Zuzka Richterová
...Nuda, nuda, nuda... Je strašně nakažlivá... Což není fér! :)

Máme koťátko

14. září 2009 v 7:00 | Zuzka Richterová |  Zuzka Richterová
Tak tohle jsem chtěla napsat už před pár dny, ale nenašla jsem čas. Před nějakou dobou jsem psala, ženám umřela kočka. To bylo na konci školního roku. Jmenovala se Matylda a bylo jí čtrnáct.
A teď, nebo lépe řečeno v pátek, mamka donesla koťátko. Je malé, šedo-mourovaté a v noci si prý hrálo v mé posteli, ačkoli já jsem spala jak zařezaná. Pojmenovali jsme ji Ajlín. Momentálně se snažila nacpat do misky s kočičím krmením, ale už to vzdala. Ahoj, Zuzka.

Jak jsme dělali puding aneb, fůra nepořádku a zábavy

12. září 2009 v 14:24 | Všichni přítomní |  Jen tak, aneb všechno možné:)
To nás jednou pozval Radek k sobě. Mysleli jsme že to bude den, jak normální může v Radkově společnosti být. Ale, pak se Radek rozhodl udělat puding. Donesl misku a mléko a nasypal do ní kakaový puding. Miska byla plná mléka a Radek donesl nádobu, ve které měl puding dělat. Chtěl přelít mléko s pudingem do té nádoby, ale přelil to a mléko s kakovim pudingem bylo všude na počítačovim stole a okolí. Odnesl ho tedy do kuchyně, kde se mu to na kuchyňský lince povedlo přelít. Vzal ruční mixer a já a Fáňa jsme mu pomáhali točit s ním. Puding se nakonec jakš-takš povedl, lze-li tak říkat tekutině. Postavil nádobu na počítačový stůl a zapnul větrák, jehož hlavici namířil do pudingového "čehosi". Větrák upadl a ulomili se mu vrtule... Radek uklidil větrák do skříně a našel potápěcí brýle, které celé prázdniny postrádal. Já zatím sedím u Pc a průběžně zapisuji. Momentálně přišel Radek s nápadem potápět si hlavu ve vaně. Zakopl o nádobu s pudingem a ten se vylil...

z5 z adaptační kurz

12. září 2009 v 10:31 | Patrik Remsa |  Patrik Remsa
. Když jsem všechno uklidily tak jsem vyrazili na aoutobus, který nás dovezl až domů. Když jsem viděl můj barák byl jsem rád že jsem doma


tak tohle je muj adaptační kurz

Rytíř, rytíři, pátý rytíř

11. září 2009 v 7:08 | Zuzka Richterová |  Naše parta
Zvláštní název, co? Tak já vám ho vysvětlím, jo?

Naše parta se rozděluje na dvě skupiny: Bunqerská šlechta (zkráceně rytíři)
Orli

Orli- jsou tři a je to nejnižší pozice v partě.
Jsou to- Lukáš Hlavatý- 7 let
- Míla(nevim jak dálXD)-8 let
- Honza (Nevím jak dál)- 6 let
No... Jsou to možná prťata a špatně se zvládají, ale jsou to kluci z party:)

Bunqeřani:
- Já, Zuzka Richterová- královna(rytířka)- 13 let
- Franrišek Richter- 10 let- vévoda (rytíř)
- Radek Bachtík- 15let- rytíř
- Patrik Remsa- 16 let- rytíř
- Véna Masopust- 8 let- rytíř

Vénu jsme povíšili na rytíře docela brzo, co? XD

Obrázky

6. září 2009 v 15:04 | Zuzka Richterová |  Aktuálky
Tak, ještě ne, ale během několika desítek minut sem přibydou nové obrázky. Kam? Do galerie. Rubriku, do které půjdou zveřejním později.

P.s. Poděkován í Patrikovi, za nový desing.

4story-moje postava

6. září 2009 v 10:07 | Remsa Patrik |  Screeny a 4Story


ahoj lidi, takže je tu další článek od mně. Minulý článek jsem psal že asi přidám tak za půl roku. to není ani půl roku a zas jsem něco přidal. Snad bude mít stoho radost Zuzka..

Takže jdeme tomu článku v titulek je na psáno 4story-moje postava. Co je to 4story. Možná každy asi ví nebo neví takže vám ukážu adresu na 4story je to hra.http://www.4story.cz/ také půžete zahrát. Co vám řžeknu je to super hra také znám metin, ale ten už něka nebaví prstě mám blobou grafiku. Také jsi ukázat mojí postavu v článku


Škola, škola škola!

5. září 2009 v 19:35 | Zuzka Richterová |  Kecatelna, fórum
Škola, škola, škola... Nepopsatelně moc se těším na chemii. Sice jsme měli zatím jen jednu hodinu, ale chytlo mě to. Pracovní sešit, nový druh učebnice a počítačová učebnice. Skvělá učebna a suprový lidi. Myslim, že tohle je nejlepší hodina, kterou za ty dva roky a kus na víceletém gymnáziu máme.... :).

Sedím a poslouchám...

2. září 2009 v 7:59 | Zuzka Richterová
...moji oblíbenou kapelu Simple plan a přemýšlím co napsat. Vlastně se mi ani moc psát nechce, ale zase jsem líná vypnout blog.cz... :) Takže tu sedím a bezcílně ťukám do klávesnice. Příběh se mi dnes, nebo alespoň teď nechce psát. Odpadla nám první hodina, protože je uvítání primánů, kterého se ůčastní všichni primáni a učitelé, které si rozeberou po uvítání dva učitelé. Mlhavě si vzpomínám, na uvítání, které je na gymplu samozřejmostí a na kterém jsem byla jako malý, vystrašený primánek, držela jsem se u jedné holky, která chodila (dřív než jsme šly na gympl) k nám do školy, já do B a ona do A. A ještě předtím do jedné školy. No, v každym případě to je pěkná kráva. A já sedim na jedinym volnym místě ve třídě- před ní... Ale zpět k uvítání. Byli nám představeni všichni učitelé a pak si nás chtěli rozebrat třídní. Bohužel, já ani Veronika jsme se nekoukly do papíru, kde bylo, kdo je v áčku a kdo v béčku. Nakonec se to nějak vyřešilo, myslim že učitelé měli taky svý papíry a šlo se do třídy. Momentálně jsme třída: III. B, což se čte: Tercie bé, a je to teoreticky 8.
Ahoj jindy, Zuzka :).

by fotka

1. září 2009 v 19:13 | Patrik Remsa |  Naše výtvory
tohle fotku jsem kresil já takže se můžete podívat

už jsem dlouho nepřidal asi je to zázrak že jsem spoměl, ale nemám žádné nápady a ted je škola já jsem musím učit nevím kdy bude dálší článek zas za půl roku. No pokusíme se držív, ale nevím kdy a pod článekem je ten obrázek