.

Květen 2009

Další supr písničky

26. května 2009 v 16:07 | Zuzka Richterová |  Radek Bachtík
Save you:

Aještě jednu:) Your love is a lie
A ještě jednu :)
Jump!

Můžete nám blahopřát XD

26. května 2009 v 15:55 | Zuzka Richterová |  Aktuálky
Ahoj lidi, omlouvám, se že jsem o víkendu nedala nic na Osadu, ale měla jsem důvod, se kterým se vám jdu pochlubit.

Skrytá Akatsuki vesnice - díl 1.

19. května 2009 v 19:27 | Anaku Shidoky a Udo Kan |  Skrytá Akatsuki vesnice
"Dej mi to Tamiko!" Tamika vyplázla na Uda jazyk a utekla i s jeho novým kunaiem pryč.
"Teto Konaaaan!" křičel Udo a hnal se za Tamiko, div se nesrazil s Peinem, který právě vcházel se štosem papírů do chodby. Vůbec se mu nelíbilo že tu jsou. Podle jeho mínění rozptylovali 1. akikage v práci.
"Přestaňte tu lítat!" zařval na ně, ale ani Udo, ani Tamika ho neposlouchali. Udo se vřítil do kuchyňky. Tam stál jejich táta Orochimaru a držel jedné ruce zápasící Tamiko, která mu byla na rozdíl od uda podobná svou mrtvolně bílou pletí a v druhé ruce Udův kunai. Udo si od něj kunai vzal s triumfálním výrazem, vyplázl na Tamiko jazyk a utíkal ke kanceláři akikage, kde úřadovala jejich máma, teď ještě jen 35ti letá Tsunade. Tamiko, opět postavená na zem,se vydala s bojovým pokřikem za ním.

O 10 let později...

Tamika se přetočila na rukách a opět se postavila na nohy. Vlastně ani nespadla. Měla vlasy stažené do culíku, vzadu na hlavě. Stejně jako její patnácti leté dvojče Udo je měla černé.Udovi spadali vlasy přes oko.
"To neni fér! Už jsi byla málem na zemi!" křičel za ní Udo.
"Jó, bráško, příště se hold musíš víc snažit." volala na něj provokativně a řítila se na něj s napřaženou katanou. Jen tak tak to stačil Udo vykrýt. Čepel její katany sklouzla po jeho kataně, usekla záštitu a zařízla se Udovi do ruky.
"Tak dost Tamiko!" Vykřikla Tsunade a dala se do léčení svého syna. Tamiko se jen ušklíbla a utřela si krev ze své katany do trička. Do bílého trička. Pomalu se všichni vydali do skryté Akatsuki vesnice, kde je čekal pozdní oběd.

2. díl- Dívka s náhrdelníkem

17. května 2009 v 11:28 | Zuzka Richterová |  Orin
Bílý Lev doběhl do svého domu během chvilinky. Bílá Orlice přešla k němu a podala mu Jeřabinu. Byla maličká a smála se. Bílý Lev si ji prohlížel jako poklad.
"Že je malá!" Volal Šedý Vlk.
"A hežká!" Přidala se Sýkorka.
Bílá Orlice si prohlížela svého manžela, jak tak chová tu několikadenní holčičku a usmívala se. Bílý Lev ji objal. Jejich starší děti pobíhali po chatce. Vůz zastavil. Bílý Lev podal Jeřabinu své ženě a vyšel ven.

K večeru byl náklad vyložen. U slavnostního ohně se hodovalo a zpívalo. Děti si hráli a dováděli okolo. Malé, velké i ty střední. Beruška, už o mnoho větší než když spadla do řeky a její kamarádka Ještěrka a kamarád Velý Medvěd odběhli k řece. Přeplavali ji a vydali se do skal. Byla tma a téměř neviděli na cestu, proto semuseli brzy vracet. Něco se ve tmě hnulo.
"Stát." zavelel Velký Medvěd.
"Co se děje?" zeptala se Beruška. A zase! Ten pohyb. Teď to zpozorovali i dívky. Velký medvěd uchopil špičatý kámen a vydal se k místu, kde předtím pozoroval pohyb. Máchnul kamenem před sebe. Ozval se bolestný výkřik vyděšené dívky a vystříkla krev. Velký Medvěd se zhrozil toho, co udělal. Vzal dívku přes rameno a s Beruškou a Ještěrkou v patách uháněl k osadě Hakie.

"Bílá Orlice!" Volal zadýchaně a spustil dívku na zem. Měla ránu na hrudi a ležela na zemi, jakoby ani nežila. Bílá Orlice vyskočila na nohy a přiběhla k dívce.
"Co se stalo?" Ptala se a běžela si pro věci. Vysvětlili jí to. Ona mezi tím dala dívku do "pořádku". Dívka měla dlouhé, černé vlasy, trochu tmavší pleť a náhrdelník s ptačími pery okolo krku a staré, rozedrané oblečení. Velký Medvěd z ní nemohl spustit oči. Jak ji tak odnášeli, ještě totiž nebyla při vědomí, šel s nimi. Vzal si hlídku a celou noc se na ni díval. Asi o půlnoci se dívka probrala.

Perličky1- heslo čarodějnic(myslím toho dne,ne osob:))

16. května 2009 v 19:39 | Zuzka Richterová |  Perličky
Tak to jsme zase my, KPG pomáhali Libertinu na čarodějnice. My, mladší jsme dorazili jakš takš včas, ale ti starší ne a ne přijít. Už den před tím jsme dostali bojový úkol, najít místo pro náš Ekokoutek. Našli jsme místo, co by za správnýho počasí a správný tmy,mohlo vypadat děsivě. Nakonec jsme se sešli všichni, rozložili stanoviště (přesněji 3 stanoviště XD) a začalo pršet. Déšť jsme přežili a začalo se. Přišel jeden pán a oznámil nám, kde se nacházíme. V záchodové věži, místě kde byl 1. splachovací záchod na Vodním hradě (a touž ve stedověku).
Pak se naše stanoviště hemžilo poznámkami, jako že jsme v hajzlu a to v pěkně velkym, nebo že lezeme záchodovou mísou.
Ale myslím si, že nejlepší hláška byla moje (je pravda, že jsem si ji ani nepamatovala a musela jsem ji z Radka dolovatXD):"Lidi! Víte v čem to tady lezem!? V zkamenělejch sračkách!" řekla jsem dramaticky, když jsme byli na stanovišti jen KPG, Radek a Patrik.
Rozhodnutí...

16. května 2009 v 19:39 Patrik Remsa
ahoj už jsem se rozhodnul co tu buda dávat. Jasně že budu dávat příběhy, ale taky budu dávat obrázky. Hlavně z anime, naruto, vampire knight a další. Ted jsem dal par obrázku z anime

Šedý Vlk

16. května 2009 v 19:21 | Zuzka Richterová |  Osada Hakie
Šedý Vlk je nejstarší syn Bílé Orlice a Bílého Lva, bratr Sýkorky a Jeřabiny. Je mu pět let a nikdy nedá dopustit, aby jeho malím sestřičkám někdo ublížil. Stejně jako jeho sestry se vyskytuje až v "2 kole" osady.

Sýkorka

16. května 2009 v 19:17 | Zuzka Richterová |  Osada Hakie
Sýkorka je malá dcera Bílé Orlice a Bílého Lva. Má bratra (staršího) Šedého Vlka a malou sestru Jeřabinu. Až vyroste, bude statečná a krásná po matce a milá a moudrá po otci.

Život v Konoze- 6.díl

15. května 2009 v 14:25 | Zuzka Richterová |  Život v Konoze
Potom senseiové odešli a začali přicházet jo-nini a odváděli si své týmy pryč. Tým 9 byl předposlední.
"Takž-" řekl Hayate Gekkou a rozkašlal se, až se Shidoki divila, že mu nevyletěli plíce a střeva ven.
"Takže, pojďte za mnou." řekl, když se zase srovnal do normálu.
Dívky vykročili za ním, zamávali týmu 7 a vyšli ze dveří. Vedl je snad přes půl Konohy, až došli do jedné postranní uličky, která byla obklopená domy se znaky klanu Anaku.
"Počkat! Co je to za barabiznu?!? Vždyť kýchnu a celý se to zboří!" Vykřikla Yoko. Ostatní dívky jen nevěřícně zírali a polorozpadlou barabiznu, stojící před nimi. Bylo vidět, že jejich nic nechápáním se Hayate-sensei dobře baví.
"Tohle," řekl a ukázal na barabiznu," tohle je místo-." Opět se rozkašlal. Reiko ho pořádně praštila po zádech.
"Děkuju." řekl. "Tohle je tedy místo, které opravíme a potom se tu budeme za špatného počasí scházet. Ostatní týmy vám budou jen závidět." řekl a podíval se po svých žákyních. Zrak mu padl na Shidoki, která se krčila za Yoko. Dosud si je ještě neprohlédl a proto to v něm začalo vřít.
"Ty!" vykřikl a dramaticky ukázal na Shidoki."To seš ty, ta malá potvora, co mě nakopla do nohy?" řekl a usmál se.
"Ano prosím." hlesla Shidoki. Hayate se otočil a vešel do vnitř. Shidoki to místo poznávala. Je to jeden z domů, který měli Anaku v pronájmu. Tady žila. Rothlédla se. Zábradlí u schodů bylo vyražené. Vpomínala si... Zaplavila ji temnota a hlava se jí měla rozskočit bolestí.
Křik. Pláč a pocit strachu. Takový strach... Svíralo se jí hrdlo a jediné, čeho byla schopná, bylo zakřičení. Dlouhý, táhlí křik. Viděla přesně, co se onoho dne odehrálo...
"Je tady!" Volala její matka téměř hystericky. "Nobu! Odveď Daisukeho!"
"Mami! Co se děje?" Křičel asi tříletý chlapec na Shidočinu matku.
"Všechno bude dobré, uvidíš." Konejšila ho matka, ale přitom měla ve tváři výraz naprosté paniky. "Odveď ho Nobu." řekla a naposledy pohladila svého tříletého syna po tváři.
"NÉÉÉ! MAMI, JÁ NECHCI! MAMI! PROSÍM. POJĎ TAKY! MAMI! NÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!"
Křičel, když ho mladý muž, patrně člověk, kterému by za jiných okolností Shidoki říkala tati, odnášel pryč. Malá Shidoki plakala. Bylo tam mnoho lidí. Všichni, kteří tam byli jsou dnes mrtvý. Orochimaru zabouchal na dvře.
"Vydejte mi tu malou a já vás nechám žít." řekl svým slizkým hlasem.
"Tobě? Nikdy!" zakřičela Yanuki a přitiskla si malou Shidoki ještě blíž k hrudi. Orochimaru vyrazil dveře a hladce odklonil kunaie a šurikeny, které na něj byli vyslány. Pak to začalo. Křik. Strach. Krev a všude mrtvý.
"Sasori..." řekla. Yanuki."Proč?"
Sasori se k ní naklonil. "Tobě, Daisukemu a Shidoki se nic nestane." řekl. Potom ji znovu zvednul na nohy. Ze zadu se něj vrhl Yanučin otec a Sasori ho odkopl stravou. "Pojď," řekl a vzal si Shidoki do náručí. "Pojď." řekl ještě jednou. Yanuki se vydala za ním. Procházeli právě dveřmi, když...


Shidoki polilo něco mokrého. Klečela v trávě, hlava se jí měla rozskočit a křičela. Upírali se na ni zraky vyděšených dívek a senseie. Bolest pomalu mizela a Shidoki přestala křičet, spustila ruce podél těla a spadla do trávy.
"Shidoki, jsi v pořádku?" Zeptal se jí sensei a pomohl jí na nohy. Shidoki ještě slyšela křik. Nemohla ho dostat z hlavy. "Ano." přikývla. "Byla to jen... vzpomínka."
"Chápu." řekl sensei.
"V tomhle domě jsem žila." řekla a podívala se na dům. Několik domů v Konoze bylo jejích. Ale dostane je až bude dospělá. Tohle je systém na hovno.... Co se asi stalo s Daisukem a její matkou? napadlo ji. Až přídu, musím se zeptat Sasoriho. Moc o tom nemluví... Vlastně nikdy. Možná ho to bolí... Nikdy ji nenapadlo, jak to asi mohl cítit Sasori. Až do dneška neměla ani ponětí, co se přesně stalo, ale on to musel vědět... Nakonec do domu vešla znovu. Jasně rozpoznávala dveře, kterými odcházel Daisuke a potom i ona sama, Sasori a její matka...

.

Ahojky

15. května 2009 v 12:45 | Zuzka Richterová |  Perličky
Ahoj, tak jsem ve škole na informatice( vlastně před ní) a tak mě včera napadlo , jestli by nebylo na škodu dávat sem perličky ze třídy a venku a podobně:) Jinak... Zarach pořád trvá. Ale teď neprobíráme nic těžkýho, takže možná skončí, Zuzka:)

Ahoj...nový blogmaster...

11. května 2009 v 14:34 | Patrik |  Patrik Remsa

Ahoj... Takže já jsem nový blogmaster. Co asi budu říkat, že moje jméno je Patrik.
Nejsem tu prvě, ale už po třetí. Co tady hlavně budu přidávat to jěšte nevím, neboli se jěšte rozhodnu jaký články budu přidávat. Vím už že budu psát jeden příběh, který se brzo objeví nebudu říkat název příběhu, to si musíte počkat. Rád bych aby sem někdo chodil, děkuji.

článe:k Patrik Remsa

Něco o Radkovi

1. května 2009 v 21:04 | R4D3K |  Radek Bachtík
Ahojky..
Nejdříve se vám představím, takže jsem Radek je mi 15 let , jsem z České Lípy a jsem blogmaster tohoto blogu už od jeho vzniku, ale přihlásil jsem se jen jednou, když jsem dával na blog počítadlo návštěvnosti...:-D

Potom už jsem se asi 3 měsíce nepřihlásil, protože jsem nevěděl co sem mám dávat a tak mi Zuzka řekla že sem můžu dávat něco o vesmíru, nebo problémy dnešní světa, a tak jsem se toho ujal :-)

To Znamená že teď jsem budu dávat nové články, ale žádných povídek se ode mně asi nedočkáte od toho tady máte další blogmasterky...:-D

Jo a ještě bych sem chtěl umístit odkaz na můj vlastní blog, tak se kdyžtak můžete kouknout :-)

Menší oznámení :-(

1. května 2009 v 20:12 | Soňa |  Blog
Tak jo, přiznávám se, že díky mojí demenci sem nakouklo pár frajírků z naší třídy Jasně, prohlídli si to, napsali pár divnejch komentářů (viz. články níž) a všem řikaj, jak je to trapný. No jo, ale zajímalo by mě, PROČ to dělaj? Jasně je lehký říct "Hele vole, čum na ten debilní blog, je to tam upe trapný, kámoš se z toho válel smíchy." jenže, někdo asi nedokáže pochopit, že je lehký něco zkritizovat, ale těžší je něco vymyslet... Jasně, počítám sem tam s nějakou tou kritikou, (proč taky ne, že? :-D) ale napsat to jenom proto, že nás znáte a chcete z nás udělat úplný paka před svejma kámošema... Nemám slov... Uvědomujete si snad, kolik práce si dám s tim, než najdu podklady pro jednotlivý články (např. týrání zvířat) ?! Jak ten blbec celý hodiny (opakuju HODINY) hledám po netu zajímavosti k danýmu tématu jenom proto, aby si ze mě několik debilů ze mě dělalo p*del, nebo co?!!!! Sorry, že sem tohle všechno napsala, ale potřebovala sem to dostat ze sebe... Doufám že to chápete :-)