.

Duben 2009

Tak jsem se zese dostala na pc...

26. dubna 2009 v 20:02 | Zuzka Richterová |  Jen tak, aneb všechno možné:)
Ahoj, tak jsem se zase jednou dostala na pc...
Neprve bych chtěla hodit odkazna fakt supr písničku:

A potom samozřejmě, jak už jsem slíbila Kary, odkaz na web našeho eko týmu, Kráter po gymplu: Kráter po gymplu.
další článek asi nebude, protože jsem docela nervní ze zítřka, totiž z rozchodu po Václavském náměstí v Praze. Sice se budu držet Evi, Soni a Páji, ale to je jedno... Jedeme totiž do divadla Na fidlovačce na hru Lucerna. Takže ahoj lidičkové:).


Týrání zvířat

19. dubna 2009 v 16:21 | Soňa |  Kecatelna, fórum
Ano, moje první téma, které se týká problémů dnešního světa je týrání zvířat. Tak mě napadá, že mnoho z vás má doma nějakého domácího mazlíčka, např. kočku, psa, hlodavce, papouška, hada, pavouka atd. Určitě ho máte rádi. A určitě byste nechtěli, aby někdo s vaším psem udělal tohle:

A je to tady zas!

15. dubna 2009 v 18:44 | Soňa |  My
Ano, ano, je to tady zas!!! Zuzka má opět zaracha na compa... Totiž psali sme čtvrtletku z matiky a Zuzka dostala velmi špatnou známku... a proto má zaracha... Já doufám, že se zase brzy vrátí, protože my ostatní procházíme fází "neaktivity" což jinak řečeno znamená, že sme líný cokoliv zajímavýho hodit na blog... :-D Zpět k tématu: Opět Zuzce držme palce a... prostě doufejme, že se brzo vrátí :-)

Život v Konoze- menší průser...

13. dubna 2009 v 14:15 | Zuzka Richterová |  Život v Konoze
Tak se omlouvám že jsem si všimla až dnes že něco nehraje... Jsem úplně blbá, asi jsem blbě klikla, takže jsem 3. díl Života v Konozenašla v rozepsaných, tak ho tu máte...

Život v konoze- 5. díl

13. dubna 2009 v 9:34 | Zuzka Richterová |  Život v Konoze
"Ty si teda věříš." řekl Yak a pískl.
"Hmm... Na tvim místě bych ho hnedka zabil a nedělal si zbytečný starosti..." řekl Sasuke se svou ledovou arogancí, kterou Shidoki dostal do varu. Nenáviděla ho. Jak moc ho nenáviděla! Jenže byla taky jediná, které ještě nikdy neřekl že je otravná, dokonce se v její přítomnosti upřímně smál. Shidoki se bála aby s ní kvůli tomu nepřestala kamarádit Sakura, tak jí vysvětlila že ho nemiluje a podobně...
"Hmm... já bych ti pomohl..." řekl trochu nervózně Kiba.
Shidoki se usmála."Díky."
To už se ale z poza rohu vynořila jedna ze tří Shidočiných kamarádek, (moje malé FF) Reiko Uchiha.
"Čau!" volala už z dálky. Reiko, Shidoki a Yoko (shodou okolností všechno FF) byli nejoblíbenější holky ze třídy. A taky nejlepší Kunoichi (nebo jak se to do p****e píšeXD)) z ročníku. Z kluků se Shidoki bavila nejvíc se Shikamarem a Chojim. Byli to průseráři až za hrob. Třeba jednou, to utekli v prostřed hodiny oknem ze třídy! To vám byla psina! Iruka-sensei za nimi nadával a křičel a druhý den se stali hrdiny školy. To s nimi byl i Naruto...
"Čau. Trochu jsem se zdržela víš kde. Dorazila jsem pár minut po tvim odchodu..." omlouvala se.
"Ok. Posaď se, ne?" řekla Shidoki a pak ještě telepaticky dodala: "Hlavně o tom nemluv nahlas!" Reiko si našla volné místo kde se usadila a obědnala si ramen. Pozdě v noci je Yak-sensei rozehnal a Shidoki se vydala domů. Vzpomínala jak se seznámila s Deidarou...

Seděla u televize a sledovala s Tobim večerníček. Tobi šel na záchod a Shidoki (v době ještě malá) si šla pro pití. Když se vrátila, byl gauč obsazenej nějakou blondýnou, a ta si přepínala z hororu na horor. Shidoki se snažila vzít jí ovladač, ale ona ho zvedla do výšky a nedala jí ho. Shidoki se rozeběhla do kuchyně, kde se hádali Pein a Itachi a vrhla se rovnou k Itachimu, neboť měla v době z Peina panyckou hrůzu.
"Strejdo Itachi! Strejdo Itachi! V obýváku je nějaká blondýna, nechce mě pustit na gauč a přepíná mi večerníček!" Potom se Shidoki dozvěděla že to je Deidara, jeden hledaný ninja ze skryté kamené a že je to teď parťák jejího táty (Sasoriho) a Tobiho a hlavně že to není blondýna, ale blonďák. Od doby se Shidoki a Deidara pravidelně hádali.

Došla domů, ani se nepřevlíkla a padla na postel jak zabitá.

2. den.
"...takže vaše týmy vyšli takto: 9 týmů po třech geninech a 1 po čtyřech." řekl Iruka-sensei. Pak začal vyhlašovat týmy. Naruto, Sasuke a Sakura dostali název Tým 7 a věčně pozdě chodícího senseie Hatake Kakashiho. Hinata, Kiba a Shino byli tým 8, Ino, Choji a Shikamaru tým 10 a nakonec: "...a tým 9 budou: Anaku Shidoki, Makashi Yoko, Chi Hayuko a Uchiha Reiko se senseiem jménem Gekkou Hayate.
"COŽE?" vykřikla Shidoki.
"Nelíbí se ti na tom něco?" zeptal se Mizuki-sensei.
"Ne... Jájenomžejsemhominulejtejdennakopla." řekla Shidoki zničeně.
"COŽE?!" Teď už to nevydržel ani Iruka-sensei.
"Jo..."
"Kam proboha!?"
"Do holeně. A pak jsem zdrhla..."
Třída prskala smíchy, až to nakonec Yoko nevydržela a rozesmála se, čímž spustila řetězovou reakci. Jenom šprtka Hayuko se nesmála, nýbrž měla otřesený výraz ve tváři. "Tys... Tys nakopla... jonina?" Vypravila ze sebe otřeseně, načež se záchvat rozšířil i na senseie...

Přijmu blogmastera/ blogmasterku

12. dubna 2009 v 15:57 | Zuzka Richterová |  Blog
"Tak a je to tu..."
"Co?"
"To čemu jsem se snažila vyhnout..."
"Ale co to je!?"
"To, aby tento blog upadl..."
Tak tohle si dneska říkal můj ptačí mozeček... A proto byl vynesen rozsudek:

Přijmu blogmastera/ blogmasterku!

Požadavky:
Aktivita (té se z naší strany moc nedostává:(... ).
Spolehlivost (ne že někomu vyklopí heslo!)
A odpovědi na tyhle "otázky":

Jméno a přijmení:
Co bys sem chtěl/a dát:
Přečetl/a sis pravidla pro blogmastery? Pokud ne, pak jsou zde.
no a pak něco trochu o sobě...

Blogmasterky, žijete?

12. dubna 2009 v 11:50 | Zuzka Richterová |  Aktuálky
Mám takový neblahý pocit že tento blog umírá i přes to že je nás tu několik blogmasterek...
Proto se ptám: "Blogmasterky, žijete?"

Orin - Hádka otce a dcery

8. dubna 2009 v 20:04 | Zuzka Richterová |  Orin
Nestalo se to co čekala. Eleonora a Ajan se nepodívali kždý jinam a ani se nezačervenali. Hleděli si z příma do očí a vjejich pohledu byl vzdor. Eleonora sklouzla pohledem z Ajana a prohlédla si napjaté přihlížející. Pryncezna Ohně, Noemi už byla pryč a špička hole již nehořela. Eleonora se upřímě a přívětivě usmála.
"Vítejte." řekla. Následovali jsme ji do obrovské, perletí a křištálem zdobené dvorany. Sloužící nás zavedli do komnat a potom pro nás přišli, že prý bude večeře a navíc se vrátil král Eledir, Eleořin otec a ten s námi chce mluvit, prý: "Aby s námi poslal svou malou Eleanor." Když jsme přišli do dvorany, zuřila obrovská hádka. Eleonora s Ajanem na straně jedné, Eledir a Ajanův otec Charys na druhé.
"...ne! Prostě se vezmeta ahotovo. Domluvil jsem." říkal právě král Charys.
"Tak to má být a tak to bude." Přitakal stejně rázně Eledir.
"Ale my to tak nechceme!" Protestovali hlasitě Ajan a Eleonora.
"prostě to pochpte-" začal Eledir.
"NE! PROČ MY? PROČ TO MÁMECHÁPAT MY?! PROČ JEDNOU NEMŮŽETE POCHOPIT NĚCO VY!? PROČ MÁME NĚCO CHÁPAT JEN A JEN MY?!!! PROČ?!!!!" Eleonora byla opravdu rozzlobená... Přestávala se ovládat.
"TAKHLE SE SVÝM OTCEM NEMLUV!" Eledir se rozkřikl tak mocně, až po několika málo chvílích vběhli do dvorany různí tvorové, zjistit co se děje... Byli jsme naprosto ohromeni. Jinak mírný král s dcerou stejné povahy se teď hádali tak, že to muselo být slyšet po celém království! Orin se ohromeně podívala po zbytku. Byli stejně vyvedení z míry, jako ona. Hádající si jich všimli a trochu se uklidnili, vždyT hádat se před hosty není slušné!

kooooooneeeec!!!!!!!!XDXDXD

8. dubna 2009 v 19:39 | Zuzka Richterová |  Zuzka Richterová
Hurááááá!!!! Nejspíš to není definitivní konec zarachu, ale za snahu mě mamka pustila k počítači. Jako svou hanbu ale musím přiznat, že jsem nad příběhy jen tak občas přemýšlela, ale jinak nic-moc... No, do večera ještě něco vykoumám a pak se uvidí, jak to bude s tím zatraceným zarachem:)
Ahoj, Zuzka Richterová


P.S. Chci poděkovat Soně, že vyhověla
mému přání a hodila na blog že mám zaracha :).

Zuzka má zaracha

1. dubna 2009 v 20:12 | Soňa |  Aktuálky
Ano, ano, bohužel je to tu... Podle toho co mi Zuzka řekla, má zaracha do odvolání (do tý doby než se začne líp učit). Takže už asi tři dny vkuse naše oblíbená blogmasterka, kamarádka a nadaná povídkářka v jedné osobě není na počítači... Opravdu nwm, kdy se asi vrátí, ale držme Zuzce palce a doufejme, že to bude brzo...