.

Leden 2009

Hmmm...

29. ledna 2009 v 9:23 | Zuzka Richterová
A je to tu zase...
Co?
No to že nevim co napsat do příběhů. A nejspíš příde na řadu i třízení a vyhazování...
Proč?
Protože toho píšu, tedy teoretycky píšu moc a u některých příběhů mám třeba relatyvně dobrý nápad ze začátku, ale druhým, třetím dílem, to už prostě není ono...

Klik

26. ledna 2009 v 11:02 | Zuzka Richterová


Jdu si postěžovat...na sobotu...

25. ledna 2009 v 10:08 | Zuzka Richterová
Na sobotu... Omlouvám se že jsem sem nedala žádný článek, ale šíleně mě bolela hlava...
Chřipka... ráno jsem se probudila a bolela mě hlava, pak jsme jeli dvě a půl hodiny busem z krkonoš, potom jsme čekali až nám z busu vyndají věci, a školní běžky, potom jsme ty běžky byli vracet. No, cesta autem mi uběhla elkem rychle ale doma jsem pak jen zalehla a asi na hoďku usnula, pak sem koukala na tv, no a potom jsme šli spát, takže jsem sem nic nedala. No, ještě mě ta hlava bolí, ale včera to bylo horší...
Možná sem dám ještě nejaký příběh, ale nevim nevim :).

AAAAAAAAAAAhhhoooooooooojjjjjj!!!!!!!

17. ledna 2009 v 7:42 | Zuzka Richterová
Ahoj, někteří z vás už možná vytušili podle názvu, že tu někjakou dobu nebudu. Né, neni to tim že bych se chtěla vypařit a blog nechat ležet ladem a sladem, nýbrž tím, že jedeme se školou na hory. Vracíme se příští sobotu, ptakže: Aaaaaaaaaaaahhhhhhhooooooooojjjjjjj!!!!

Rovných 700

12. ledna 2009 v 20:27 | Zuzka Richterová
Rovných 700! Je to tak! Tenhle blog má 700 návštěv! ( to to ale trvalo XD)

Něco končí a něco začíná...

12. ledna 2009 v 20:23 | Zuzka Richterová
Po nějkolika dnech se osada probudila do slunečného dne. Slunce pražilo jako nikdy předtím. Na neby ani mráčku, voda čistá a tráva zelená, nejzelenější za posledních sto let, ba možná i víc. Slavnostní písně a bubny se rozezněli a již časně z rána se sjížděli hosté, nejen z ostrova. V osadě Hakie bylo rušno. Poslední jídla, placky, ryby a zvěřina se připravovali na dnešní slavnost. Na den slunovratu a svatbu mladého náčelníka a mladé šamanky, kteří v sobě našli oporu i v časch, kdy trpěla osada hlady. Písně plné radosti se rozléhali po údolí při horské Bystřině, která stékala z horských tůní a vlévala se do moře. Děti se honili po břehu řeky, dívky seděli podél potoka a hráli kolemjdoucím na různorodé nástroje, chlapci z vrbových proutků vyřezávali píšťaličky a voda Bystřiny se jen hemžila rybymy.
a takto končí jeden příběh a začíná jiný. Jiný, který se od tohoto moc neliší. A i tento nový příběh budeme následovat. Ale i ten jednou zkončí...

4. díl- konečně to mohu říct!

11. ledna 2009 v 14:12 | Zuzka Richterová
Žáci si zapamatovali kde sedí ( ikdyž, asi s tím budou mít ještě problémi), byli provedeni po škole a pak je pustili domu. Sakura, Ino a Shidoki se domluvili že se v 10 sejdou u domu ve kterém Shidoki bydlela a že si půjdou zaplavat pod vodopád. Teď měla Shidoki ještě půl hoďky, taksi umyla nádobí, zametla a když jí zbívalo jen pár minut, převlékla se do plavek a zazvonila na Naruta a Sasukeho, jestli by s nimi nešli k vodopádu. Když Naruto slyšel že tam jde i Sakura, nemusela ho dvakrát pobízet. Sasuke šel taky, ale ne tak nadšeně. Sakura a Ino z něj nemohli zpustit oči, zato Naruto se na něj nemohl ani povídat. U vodopádu byli Hayuko Chi (FF) a Yoko Makashi (FF). Když uviděli tu výpravu, přestali na sebe šplouchat. Ale zato začali šplouchat na Shidoki a spol. Nově příchozí se rychle nahrnuli do vody a začala šplouchací bitva.

Mnoho vody od té doby již uplynulo a konečně zaslechli na ninja akademii ta krásná slova...

"... a potom ještě jednu větu! VŠICHNI JSTE PROŠLI! Ikdyž někteří jen o chlup..." řekl náš sensei, řekla již 12letá Shidoki ženě, které kdysi říkávala - teta Konan-. Byla štěstím bez sebe, ale zároveň měla strach. Vždyť se scházela s Akatsuki! S nejhledanějšími ninji!
"Konečně mám právo postavit ho před hokágeho!" radovala se.
" A jak to vzal Sasuke? A Reiko?" zeptal se Itachi.
" Jakovždy s "ledovím" klidem. Ale Reiko radostí málem zbořila KonohuXD." ušklíbla se Shidoki. Shidoki a Sasuke a Reiko byli nejlepší ze třídy. "Ale zejtra budem muset jít do třídy ještě jednou, protože si sensei zapoměl papír s rozdělením týmů!" vyprskla Shidoki. Teď přišli Pein a Deidara.
" Tak cooo?" vrhl se k hloučku Deidara.
" Prošli jsme všichni!" řekla vítězoslavně Shidoki. " Ale asi už budu muset jít, slavíme." Rozloučila se a šla. Stromi kolem ní se míhali, až konečně dorazila zpět ke Konoze. Konečně se jí splní jeden ze snů!

Po půl hodině už seděla celá jejich "parta" v Ichiraku ramen a ládovali do sebe, co jejich žaludky unesli. Jejich partu tvořili tito lidé : Naruto, Sasuke, Sakura, Shidoki(FF), Hayuko(FF), Yoko(FF), Kiba (tedy i Akamaru ( Akamaru je Kibův pes)), Reiko Uchiha(FF) a Yak (FF) . Povídali si a kolem chodili lidi, kteří by si dali rame, ale všechny židle a místa již byla obsazena, tak šli hledat ramen do ledniček. Ino v jejich partě nebyla, protože se pohádala se Sakurou, protože se jim oběma líbil
Sasuke. Povídali si a povídali o tom, proč šli na akademii a co by chtěli dokázat.
" Jeden z mích snů je postavit Orochimara před hokágeho." řekla Shidoki. " Zato co udělal mojí rodině."

3. díl - Na nija akademii

10. ledna 2009 v 19:52 | Zuzka Richterová
Shidoki znovu nabyla rovnováhy a představila se mu. To už ale kolmo na ně stál u okna Naruto a řval ať neřvou. Z okna se vyklonil i Yak (Jak) a napomenul je, aby byli ticho, že někteří se snaží spát, protože mají zkoušky. Nto všichni zalezli a pevně zavřeli, protože se začali probouzet i mnohel lehčeji podrážditelní ninjové. Shidoki se zamyslela. Proč holky tak vivádí když ho vidí? Mě ppříde spíš tupej. O klanu Uchiha toho věděla hodně. Sasuke byl podobný člověku, kterýho znala. A se kterym byla legrace.
"Doufám," pomyslela si, " že si nejsou podobný jen vzhledově." Nařídila si budík a šla spát. Zdál se jí sen že je sokolem. Krouží nad horama a je volná. Volná jako sokol, který ulét sokolníkovi. Snila že krouží nadlesi. Její radostný křik se rozléhal po okolí...
"Trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!" zvonek ji probral zesnění.Shidoki ho nahmatala a uštědřila mu pořádnou ránu. Otevřela oči prohlédla si ciferník. Za půl hoďky má být připravená. Ino se Sakurou se pro ni staví. Za dvacet minut byla hotová. Čekala na ně na lavičce před shody. Zrovna vycházel Sasuke. Kouknul se směrem k ní. Zastrčil si ruce do kapes a pomalým krokem se k ní došoural.posadilse vedle ní. Když pro ni přišla Sakura byli právě v plnym proudu vyprávění.
" Ahoj Sakuro." pozdravila ji Shidoki a zvedla se, že se tedy můžou vidat na cestu, protože hned vedla ní stála Ino. Obě dvě s pusami dokořán. Sasuke mluvil s holkou? Shidki právě míjela Sakuru, když se Ino probrala. Vzala Sakuru za rameno a táhlaji za sebou. Sakura seeprve teď probrala. Sasuke ještě chvíli seděl na lavičce a pak se lehce, nenápadně pousmál. Dveře cvakli a vyšel Naruto. Yak už nestudoval, tatkže byl se svým týmem na tréninku.( Změna! V předminulém díle jsem špatně napsala Yakův věk! Je mu dvacet, protože kdyby mu bylo 15, tak by mi něco ani trochu nevycházelo). Sasuke se dal v rychlosti do chůze.

1. den v Ninja akademii.

Křik. Neukáznění studenti starších ročníků strkali dotěch menších a naopak. Holky našli svoji třídu a sedli si do první lavice uprostřed. Byli tam další zástupci různých klanů. Kromě Sasukeho tam byl Aburame Shino, a pak tu byli ještědvě holky a to: Hyuga Hinata a Chi Hayuko (FF), ale to se Shidoki dozvěděla později. Hodina začala tím že se učitel opozdil. Nakonec ale přecejenom dorazil muž s jizvoun přez nos a s hnědými vlasy do culíku, který padal nahoru. A druhý... Yak! Takže on nebyl na tréninku!? Yak předal jejich učiteli jakýsi papírek a odešel. Učitel si odkašlal.
"Jmenuji se- Kluci! Nekecejte tam vzadu!" Třída se zasmála."Jmenuji se Iruka Umino, a budu váš třídní. Ten učitel co tu byl před chvílí se jmenuje Yak Uzumaki. Nechal mi tu papírek s tím, jak budete sedět. Takže začneme od zadu. Koho vyvolám, sedne si do poslední lavie v pravo, další do prostřed a blablablablabla... Jo a ještě něco. Kdo si půjde sednout, tak nám o sobě něco řekne. Takže 1. si sedne... Ježiš co je to za písmo?" řekl sensei a snažil se přečíst to, co tam bylo velice nečitelně napsáno, zčehož dostala třída záchvat.
"Aha, už to mám. Je to... Sasuke Uchiha." Sasuke naklusal do lavice, ale moc toho osobě neřekl. Jenom že chce někoho zabít. Shidoki věděla koho, a celkem zato Sasukeho nenáviděla. Jako další byla ona.
" Jmenuji se Anaku Shidoki, jsem poslední žijící člen klanu Anaku, je mi 8, stejně jako vám všem, když jsem byla malá tak mě jistý člověk unesl a jáho chci dostat před hokágeho, protože mi krom toho vyvraždil klan. Protože mám Akigan a on mě chtěl jako zbraň."
Pak šel Naruto, Kiba, Choji a další...

2. díl

9. ledna 2009 v 17:03 | Zuzka Richterová
Shidoki se znovu narovnala, a prohlédla si místnost. Byl to celkem malý pokojík, ale rozhodně větší než měla tam co žila dřív. Jednoduchá postel, ale nepovlečená. To Shidoki čekala, a proto si od jisté ženy jedno vyprosila (potom napíšu kdo to je, ale teď bych toho řekla, pardon, napsala až moc). mrňavý stolek s ještě menším ubrusem. Otočila se zpět k oknu, ale místo toho aby ho zavřela, otevřela ho dokořán. Potom se z něj vyklonila. Prohlédla si všechno. Musela vědět, jestli ji nepozoruje. Potom co se o tom ujistila, zavřela okno a zatáhla žaluzie. Nejprve si sundala paruku, potom "masku" a nakonec i sluneční brýle. Měla Dlouhé, rudé vlasy, s copem někam po lopatky. Oči jí zářili eufórijí. Byli oranžové jako... jako oheň. Její tvář byla hladká,a ikdyž měla několik starých modřin, bylo vidět že je krásná. Potom opatrně přistoupila k oknu a roztáhla dvě žaluzije na malou škvíru a do místnosti se vlinul proužek světla. Zamžourala. Vyhlédla opatrně ven. Ne. Nebyl tam. Vytáhla žaluzie a šla se podívat po zbytku bytu. Koupelna, kuchyňka a obýváček. Poličky a skříňky. Shidoki si vybalila věci a šla se podívat, jestli není v kuchyňské lince nádobý. Bylo tám pár kousků, očividně nepoužitých. Lednička. To byla její otázka pro teď. Otevřela ji.
"Ramen, zelenina, vejce mlíko a ramen." Pobroukávala si pro sebe. Teď ještě ustlat. Ustlala a sedla si na jedinou židli, která v obýváku byla.
" Crrrrrrrrr" ozval se zvonek od dveří. Vstala a šla otevřít. Užívala si každý okamžik volnosti. Tam co žila dřív nebyla volnost. Jen tmavé jeskyně a hučení vodopádu. A on.
"Ccccrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr" hlásil se znovu zvonek. To už byla u dveří. Otevřela je a přední stála Sakura s Ino.
"Eee... Promiň, my jsme asi špatně zazvonili." řekla Ino, jako by se chtěla propadnout do země.
"Vy nejdete za mnou?" zeptala se sklesle Shidoki.
"Shidoki!" Vyletěla Sakura. Teď to došlo i Ino. Shidoki sice vypadala jinak, ale hlas si fakt nezměnila.
"Jakto že vypadáš tak... Tak... Jinak?" zeptala se nechápavě Ino.
"Musla jsem. Teta mi to řekla. On by mě sledoval." řekla Shidoki a při slovech on by mě sledoval se z očí vytratila radost a na jejímísto nastoupila bolest. Ale ta dlouho nevydržela. Ino se chtěla zeptat kdo, ale Sakura ji nenechala.
"Já se těším na akademii!" řekla po chvilce Ino.
"Třeba budeme v jednom týmu!" přidala se Sakura.
Shidoki je vzala okolo ramen a řekla: "To doufám." a koukla se z jedné na druhou. Všechny tři se zažčali smát. Shidoki vytáhla instantní ramen a ohřála ho. Potom ho rozdělila do tří misek které našla ve skříňce a které ledabyle vypláchla a podala dvě z nich holkám. Usadili se na zemi a povídali si, co by v životě chtěli dokázat. Bylo už celkem pozdě, když děvčata odešla. Shidoki umyla nádobí a sedla si na okno. Byla jasná noc a hvězdy svítili tak krásně, jako nikdy předtím. Na obličeji sejí oběvil lehký a zasněný úsměv. Budova ve které byla a ve které se nacházel její byt, měla tvar písmene U. Hodně hranatého U. Dole bylo pár stromů. Přesně naproti měl byt Sasuke. Shidoki si ho všimla až potom, co nani křiknul otázku jak se jmenuješ a jakto že jsem tě ješě neviděl? Nato sebou Shidoki trhla tak, že málem vypadla z okna.

Ahooooj!

9. ledna 2009 v 16:57 | Zuzka Richterová
Jak už jsem psala v komentáři u předchozího článku (dnes ve škole), nešel nám net. Když jsem přišla domů, tak už byl ale v provozu, tam během chvilinky očekávejte nový článek!